SUPER BEBRIS

28.09.2017

Par kompāniju

Koka paneļu mājas

Frēzbaļķu mājas

Pirtis, garāžas, nojumes

Līmētas bērza plātnes

Super Bebris

SIA „Super Bebris” ir dibināta 2001. gada 10. janvārī. Sākotnēji mūsu uzņēmumā strādāja tikai pieci cilvēki, kuri pamazām ap sevi izveidoja profesionālu, mērķtiecīgu un strādāt gribošu komandu. Uzņēmums pirmsākumos darbojās īrētās telpās Allažos, kas īsti nebija piemērotas visām ražošanas vajadzībām. 2006. gada jūlijā esam atklājuši jaunas un modernas ražošanas un biroja telpas Limbažu pagasta „Vītolos”. Jaunajā ražotnē mēs strādājam pie trīs savas produkcijas ražošanas pamatvirzieniem, un tie ir: līmētas koka būvdetaļas, līmēta koka frēzbaļķu mājas un saliekamās koka paneļu mājas. Gadā mēs varam saražot 10000 m3 līmēto koka būvdetaļu un aptuveni 80 dzīvojamās mājas ar apdzīvojamo platību 150 m2.

Kopš uzņēmuma dibināšanas dienas ir ieguldīts liels darbs, lai pilnveidotu ražošanas procesus un būtu iespējams iegūt kvalitātes vadības sertifikātu ISO 9001 un ISO 14001, kas apliecina mūsu uzņēmuma nopietno attieksmi pret apkārtējo vidi.

Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir laipni un profesionāli apkalpots un gandarīts klients.

Uzņēmuma stratēģiskā politika ir virzīta uz nepārtrauktu attīstību un jaunu tehnoloģiju ieviešanu ražošanā. Mūsu uzņēmums ir ieguvis tiesības (sertifikātu) marķēt līmēta koka būvdetaļas ar atbilstības zīmi “CE” (sertifikāta Nr. 0672-CPR-0468).

Pateicoties savai profesionālajai attieksmei pret veicamo darbu, SIA “Super Bebris” ir ieguvis sadarbības partnerus daudzās valstīs. Mūsu produkcija ir eksportēta uz Spāniju, Franciju, Islandi, Angliju, Krieviju, Norvēģiju, Zviedriju, Vāciju, ASV. Mūsu uzņēmums savu vārdu ir ierakstījis arī Latvijas celtniecības vēsturē. Latvijā esam attīstījuši un realizējuši vairākus apbūvētus un pilnībā pabeigtus privātmāju ciematu projektus. Kā, piemēram, ciemati „Saulīši”, „Zītari”, „Vecdumbrāji”, Langstiņi II”, „Vācu Kalni”.